Σύμφωνα με το άρθρο 11 του Καταστατικού, τα μέλη των Νομαρχιακών Οργανώσεων εκλέγουν κάθε δύο (2) χρόνια με άμεση καθολική ψηφοφορία Νομαρχιακή Επιτροπή, αποτελούμενη από επτά (7) έως δεκατρία (13) μέλη, ανάλογα με το δυναμικό τους. Η Νομαρχιακή Επιτροπή εκλέγει τον Γραμματέα και τον Αναπλ.Γραμματέα. Οι Νομαρχιακές Επιτροπές ευθύνονται για την υλοποίηση των αποφάσεων των Νομαρχιακών Οργανώσεων, παρακολουθούν και συντονίζουν τη δράση των τοπικών Οργανώσεων της περιοχής τους, αποτελούν μοχλό περαιτέρω διαβούλευσης στο πλαίσιο των αποφάσεων του φορέα και του διαλόγου σε θέσεις και απόψεις, που λαμβάνει χώρα κατά τη λειτουργία και δράση του φορέα, επεξεργάζονται και προωθούν τις προτάσεις των Τοπικών Οργανώσεων. Εξειδικεύουν τις αποφάσεις της Κεντρικής Πολιτικής Επιτροπής στον χώρο τους.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΡΑΚΗΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΒΡΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΡΑΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΡΗΓΟΡΑΙΝΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

MEΛΗ:

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΜΠΑΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΙΤΖΕΚΑ ΜΑΡΘΑ

ΠΟΙΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΣΙΚΛΑΦΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΥΛΛΑΡΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ-ΠΑΤΤΥ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

MEΛΗ:

ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΡΣΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ

ΝΤΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΣΤΑΛΤΖΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΜΙΛΤΟΣ

ΨΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

MEΛΗ:

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΔΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΒΑΛΙΛΑ ΕΥΘΑΛΙΑ

ΛΑΖΑΡΕΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΜΑΜΤΣΑΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΚΑΡΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΧΡΟΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΔΟΞΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

MEΛΗ:

ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΚΑΡΑ ΙΣΜΕΤ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΟΛΥΖΩΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΙΣΣΑΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΣΑΙΡΟΓΛΟΥ ΜΑΝΙΑ

ΨΕΜΜΑΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΟΥΡΕΙΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ

MEΛΗ:

ΤΟΥΝΤΖΑΙ ΑΛΗ

ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΔΑΜΩΝ

ΚΑΤΣΙΑΝΗ ΟΛΓΑ

ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΕΝΕΣΕΛΙΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΣΙΜΠΕΛ

ΜΠΕΡΑΤ ΜΕΧΜΕΤ

ΧΟΥΣΕΙΝ ΜΠΙΛΓΚΙΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΕΥΡΙΒΙΑΔΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΙΤΣΙΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

MEΛΗ:

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΡΟΖΑ

ΚΑΡΕΚΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΔΕΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΚΑΡΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ (ΜΕΛΙΝΑ)

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΡΑΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΡΙΓΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΙΣΤΙΑ ΕΛΕΝΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΕΤΑΛΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

MEΛΗ:

ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΥΡΤΖΑΛΙΩΤΗΣ  ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ)

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ

ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΔΡΟΣΟΥΛΑ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΠΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΑΤΣΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΕΡΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΙΧΛΑΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

MEΛΗ:

ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΙΛΚΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

MEΛΗ:

ΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΚΟΛΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΕΤΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΡΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΕΛΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ

ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΦΡΕΓΓΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΕΛΛΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

MEΛΗ:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΒΕΝΙΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΦΕΡΦΕΛΗ ΔΟΜΝΑ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΛΙΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ

MEΛΗ:

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ

ΛΑΓΔΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΝΙΤΣΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΦΩΚΑΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΡΕΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΙΧΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

MEΛΗ:

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΗ)

ΓΚΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΕΙΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΕΜΑΝΙΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΛΕΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΟΥΛΤΣΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΑΚΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΤΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΙΝΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΡΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ

MEΛΗ:

ΑΣΚΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΒΙΡΑ

ΔΑΜΑΣΚΟΥ ΠΑΜΦΙΛΙΑ

ΚΑΝΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΙΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΗΚΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΟΥΠΛΙΚΙΩΤΗ ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

MEΛΗ:

ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΖΙΩΓΑ ΑΡΓΥΡΩ

ΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΑΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΛΕΑ ΒΑΣΩ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΛΙΟΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

MEΛΗ:

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΟΤΑ

ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΤΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΙΜΩΤΑ ΘΩΜΑΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΟΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

MEΛΗ:

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΡΣΕΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΗΤΙΚΑΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΙΩΤΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΕΝΥ)

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΤΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΡΑΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

MEΛΗ:

ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΤΑΝΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΑΡΑΔΑΚΟΥ ΟΛΓΑ

ΡΑΣΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΣΙΩΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΡΤΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

MEΛΗ:

ΓΟΓΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΟΓΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΘΩΜΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΦΕΚΑ ΣΕΒΑΣΤΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΑΚΛΑΚΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

MEΛΗ:

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

ΓΚΟΡΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΛΥΚΑ ΜΥΡΤΩ

ΛΩΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΜΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΑΡΔΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΛΑΚΚΑ ΕΛΕΝΗ

MEΛΗ:

ΑΡΛΕΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΓΚΕΚΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

ΔΕΛΗΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΣΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΑΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΗΛΙΟΥ ΣΥΛΒΙΑ

MEΛΗ:

ΓΚΟΡΟΓΙΑ ΑΝΝΑ

ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΚΩΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΛΕΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΣΥΓΚΟΥΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΝΑΣΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

MEΛΗ:

ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΡΑΤΩΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΗ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΠΑΠΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ

ΣΩΤΗΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΟΥΛΟΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

MEΛΗ:

ΓΚΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ

ΚΟΥΡΟΥΤΣΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΛΑΡΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΑΜΑΡΙΝΑ ΦΡΑΓΚΙΤΣΑ

ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΚΥΒΑΛΙΔΑ ΜΑΡΙΑ

ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ & ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ)

MEΛΗ:

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ

ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΕΡΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΡΙΓΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΣΑΚΗΣ

ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

MEΛΗ:

ΒΑΒΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΒΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΚΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΖΗΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΚΑΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΟΥΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΡΙΜΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΑΧΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΛΑΖΕΝΗ ΒΕΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΑΡΕΤΗ

MEΛΗ:

ΑΒΡΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΧΑΡΙΖΗΣ ΑΝΘΟΚΛΗΣ (ΜΑΝΘΟΣ)

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΗΣΑΡΧΟΝΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

MEΛΗ:

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ

ΒΑΡΕΛΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΚΟΝΤΟΜΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΛΙΛΑ)

ΠΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΟΥΕΡΕΦ ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΛΣΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

MEΛΗ:

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ

ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ

ΘΩΜΑΤΟΥ ΚΡΗΤΗ

ΚΕΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΖΗΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

MEΛΗ:

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΖΩΙΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΑΤΣΙΝΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΛΑΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ

ΣΑΞΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΧΑΪΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

MEΛΗ:

ΦΕΣΣΙΑΝ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΒΟΓΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΖΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΤΑΓΚΑΛΑΚΗ-ΝΤΟΥΛΙΑ ΑΣΗΜΩ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΗΛΕΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΦΑΜΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

MEΛΗ:

ΚΡΙΕΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΔΑΝΙΕΛΙΑΝ (ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ) ΣΤΑΥΡΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΟΥΤΣΑΥΤΗ ΣΟΦΙΑ

ΚΥΠΡΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ

ΝΤΟΥΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΟΛΩΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΡΛΟΣ ΦΑΝΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

MEΛΗ:

ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ

ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΒΥΛΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΤΖΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΛΗ

ΣΒΙΓΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΑΤΣΑΡΑΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

MEΛΗ:

ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΡΑΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΝΤΖΙΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΙΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

MEΛΗ:

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ

ΚΑΡΥΚΑ ΑΝΝΑ

ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΑ

ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΛΕΚΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΩΝΟΡΑ

ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΟΥΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

MEΛΗ:

ΓΕΜΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΚΟΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΟΥΜΠΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΚΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ

ΠΑΠΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΡΟΥΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΑΓΚΟΥΛΗΣ ΖΗΣΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

MEΛΗ:

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΑΟΥΣΤΑΝΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ

ΜΠΑΡΠΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α’ ΑΘΗΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΟΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

MEΛΗ:

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΕΛΛΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΕΡΚΙΝΟΥ ΙΡΙΣ

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΜΠΑΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΞΥΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΙΔΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΤΣΙΑΤΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΟΥΝΤΖΟΥΛΑ ΜΙΝΑ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ B1 ΑΘΗΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΛΕΙΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΡΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

MEΛΗ:

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ

ΒΓΟΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΖΑΡΜΑΛΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΟΝΤΟΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΑΜΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ B2 ΑΘΗΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΕΛΤΕΓΡΗΣ ΧΑΡΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΖΑΧΟΣ ΝΑΣΟΣ

MEΛΗ:

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΑΤΑΒΟΥΤΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)

ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΤΙΛΗ ΑΡΓΥΡΩ

ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΠΟΡΦΥΡΙΑ

ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΤΕΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ B3 ΑΘΗΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

MEΛΗ:

ΑΙΒΑΖΗ ΡΟΥΛΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΖΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΟΥΠΕΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΟΤΗΡΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α ΠΕΙΡΑΙΑ & ΝΗΣΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

MEΛΗ:

ΑΠΕΡΓΗΣ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ

ΑΡΚΑΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΑΡΣΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΛΙΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΗΤΡΩΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΝΕΣΤΩΡ

ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΡΗΓΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤΑΘΗ ΧΑΤΖΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ B’ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΔΑΤΣΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ)

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

MEΛΗ:

ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΕΤΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΑΝΩ (ΘΕΤΗ)

ΚΛΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΥΡΤΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΛΑΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΠΑΛΚΑΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΤΕΡΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΤΕΡΖΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ANATOΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

MEΛΗ:

ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΛΛΕ ΣΟΦΙΑ

ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΠΡΩΤΟΛΑΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΣΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΤΖΟΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΒΟΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

MEΛΗ:

ΓΚΙΝΟΣΑΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΝΑΝΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΑΥΡΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΡΙΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΕΡΕΠΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΙΧΑΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

MEΛΗ:

ΖΕΡΒΑΣ ΜΗΝΑΣ

ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΙΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΣΤΑΘΗ ΕΡΑΣΜΙΑ

ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΧΑΤΖΗΛΕΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΤΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

MEΛΗ:

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΚΑΡΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΓΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

MEΛΗ:

ΑΔΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΥΜΠΕΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΡΕΚΚΑΣ ΧΑΡΗΣ

ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΡΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΧΑΣΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

MEΛΗ:

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΑΛΗΒΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΛΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΠΑΛΕΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΣΤΡΙΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

MEΛΗ:

ΓΑΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΙΑΞΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΕΡΓΙΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

MEΛΗ:

ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ (ΝΑΓΙΑ)

ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΠΑΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΠΟΥΚΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΤΣΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΕΣΒΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΙΤΣΑ

MEΛΗ:

ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΑΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΙΓΝΑΤΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ)

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΑΡΙΓΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

ΠΑΤΕΡΕΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΠΙΤΖΑ ΧΡΥΣΟΘΕΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΗΜΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΟΥΦΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

MEΛΗ:

ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΟΝΤΟΛΑΜΠΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ

ΣΙΝΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΑΜΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΑIΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΝΗΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

MEΛΗ:

ΑΣΗΜΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΚΑ

ΣΒΑΡΝΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΤΣΕΡΕΠΑ ΑΝΝΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΡΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΦΩΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

MEΛΗ:

ΑΣΠΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΑΡΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΜΙΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΜΠΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΜΠΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

MEΛΗ:

ΑΓΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΑΒΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΓΕΡΑΣΚΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΖΑΜΑΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΟΡΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΟΤΙΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

MEΛΗ:

ΓΕΡΟΝΤΑ ΒΙΚΥ

ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ (ΡΟΔΟΥΛΑ)

ΛΥΜΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΝΙΚΟΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΠΑΠΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΣΦΥΡΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΕΡΓΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

MEΛΗ:

ΑΡΓΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΡΑΚΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΜΟΥΡΣΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΕΛΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΙΜΩΝΕΤΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΤΥΡΟΒΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΟΛΓΑ

MEΛΗ:

ΓΙΑΧΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΖΑΧΑΡΙΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΚΑΒΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΖΤΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΟΡΝΗΛΑΚΗ ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ

ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΣΚΟΥΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΣΧΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΡΑΠΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

MEΛΗ:

ΚΑΡΑΒΥΡΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΚΑΡΝΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

MEΛΗ:

ΒΑΟΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΤΖΑΝΑΚΗ ΚΑΣΑΝΔΡΑ

ΜΑΝΩΛΕΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΓΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΔΗΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

MEΛΗ:

ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΤΖΙΝΑ

ΚΟΥΒΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΜΑΚΡΑΚΗ – ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ)

ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΣΑΜΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΡΑΚΗΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΒΡΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΕΝΕΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΑ ΕΥΗ
ΜΠΑΖΑ ΜΑΡΙΝΑ
ΜΠΙΤΖΕΚΑ ΜΑΡΘΑ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΚΑΡΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΕΡΑΤ ΜΕΧΜΕΤ
ΜΠΙΛΚΙΝ ΧΟΥΣΕΪΝ
ΝΕΔΕΛΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΠΕΤΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΟΛΤΑΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΡΙΣΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΥΡΣΑΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΑΤΤΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΠΑΣΤΑΛΤΖΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΓΛΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΔΕΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΕΡΒΕΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΔΟΥΚΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΟΛΛΑ ΜΕΧΜΕΤ
ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΠΥΡΟΣ ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΟΡΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΜΤΣΑΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΔΕΙΝΑ-ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΗΣΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΠΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΖΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΛΕΜΠΕΤΛΗΣ ΠΑΡΙΣ
ΜΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΜΕΛΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΟΥΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ
ΡΑΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΡΙΓΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΤΖΙΝΕΒΗΣ ΧΑΡΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΥΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΕΤΑΛΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ
ΓΛΑΒΙΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΛΙΛΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΑΤΖΑΡΑΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΣ ΣΕΡΑΣΙΔΗΣ
ΧΕΙΡ ΡΙΚΑΡΝΤΟ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΒΑΛΔΗΡ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΚΙΟΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΓΚΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΠΡΟΥΣΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΙΛΚΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΝΘΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΚΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
ΣΟΥΛΟΥΝΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΕΛΛΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΡΒΙΘΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΒΕΝΙΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ
ΠΕΤΟΓΛΟΥ ΣΑΜΟΥΗΛ
ΠΡΟΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΟΝΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΙΤΙΞΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΚΟΥΤΖΑ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ
ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ
ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΡΕΝΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΥΡΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
MAKINAΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΥΔΑ ΑΝΝΑ
ΚΑΦΕΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΚΕΙΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΥΛΙΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΕΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΕΡΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΣΙΝΕΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΡΟΥΛΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΛΒΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΖΕΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΤΣΑΒΑΒΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΛΙΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΑΡΚΑΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΤΣΙΓΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΤΣΙΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
NΟΥΤΣΙΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΤΑΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΥ ΒΑΪΑ
ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΟΤΑ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΥΡΑΤΣΟΥ ΕΦΗ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΓΡΙΒΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ
ΔΕΛΙΝΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΔΙΑΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΤΖΙΜΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΡΙΖΟΥ ΦΑΝΗ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΛΥΠΙΤΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΕΤΚΑΝΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ
ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΩΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΡΤΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΚΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΪΝΤΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΥΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΡΙΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗ ΡΑΝΙΑ
ΦΕΚΑ ΣΕΒΑΣΤΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΤΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΩΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΤΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΗΤΣΙΩΝΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ
ΜΠΑΛΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΑΛΚΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΛΕΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΚΑΡΤΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΟΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΠΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΜΑΚΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΖΕΡΒΑΣ ΦΩΤΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΩΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΡΙΖΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΣΥΓΚΟΥΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΡΙΒΛΗ ΧΑΡΑ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΓΩΓΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΣΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΝΤΡΑΧΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΤΕΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΙΩΓΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΜΑΡΙ ΣΑΜΕΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΠΑΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΡΑΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΟΛΙΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΤΣΑΠΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΑ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΣΑΚΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΤΖΟΥΡΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΡΟΦΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ
ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΠΑΡΔΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΞΑΦΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΧΑΧΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚOΜΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΔΟΥΡΑΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΧΑΡΙΣΗΣ ΑΝΘΟΚΛΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΙΣΑΡΧΟΝΤΟΥ ΝΙΚΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΝΤΟΜΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΚΟΜΝΙΑΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΕΡΑΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΕΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΟΥΕΡΕΦ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΡΟΥΧΩΤΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
ΛΟΥΒΕΡΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΚΛΑΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΟΥΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΙΤΩΛΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΖΗΣΙΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΕΡΜΕΡΤΖΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΔΡΟΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΓΙΑΝΝΑ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΚΑΫΜΕΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΟΥΚΗ ΑΚΡΙΒΗ
ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΑΚΗΣ
ΣΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΧΑΪΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΡΑΖΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΛΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ
ΓΡΑΨΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΙΚΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΡΑΣΣΑΔΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΜΑΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΣΙΩΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΗΛΕΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΙΑΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΔΑΡΑΚΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ
ΑΜΠΟΥΧΑΝΤΜΠΑ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΔΑΝΕΛΙΑΝ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΦΑΜΕΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΚΛΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΓΕΝΑΤΟΥ KAITH
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΚΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΟΣΚΟΒΟΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΠΕΛΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΡΥΠΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΡΙΜΙΝΤΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΓΙΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΝΝΗ ΦΑΝΗ
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΚΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΛΕΚΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΜΑΝΗ ΛΙΝΑ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΡΟΖΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΑΝΑΓΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΤΣΑΜΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΚΟΖΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΘΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΑΜΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΣΑΤΣΑΓΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ ΚΙΚΗ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΦΩΤΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΓΕΜΕΛΟΣ ΜΑΝΟΣ
ΚΑΝΑΠΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΙΑ
ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΡΗΓΑΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΙΣΕΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΕΓΚΟΣ ΤΑΣΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΚΑΡΑΜΠΑΡΜΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΚΑΡΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΑΞΟΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α ΑΘΗΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΟΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ (ΑΝΥ)
ΓΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΔΕΚΑΒΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΠΑΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΚΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β1 ΑΘΗΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΤΕΦΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΛΕΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΛΕΙΑΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΟΥΡΤΗΣ ΤΑΣΟΣ
ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΘΑΝΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΡΙΣΒΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΣΑΜΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β2 ΑΘΗΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΠΥΡΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΔΡΑΣΚΕΛΑΣ ΤΑΣΟΣ
ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΛΥΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΖΑΧΟΣ ΝΑΣΟΣ
ΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΠΕΛΤΕΓΡΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΝΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΑΜΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΦΡΑΪΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β3 ΑΘΗΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΕΝΤΟΥΡΑΤΟΣ
ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΟΛΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΟΥΡΤΖΙΝΟΣ ΙΩΣΗΦ
ΜΠΟΥΛΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΕΡΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΕΡΒΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΤΖΑΝΟΓΙΩΡΓΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΣΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΥΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΤΑΣΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΑΝΕΞΑΝΔΡΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
OIKONOMOY ΣΤΑΘΗΣ
ΒΛΑΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΡΑΜΙΖΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΑΝΤΖΑΒΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
ΜΙΣΕΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
ΡΕΛΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΘΗ-ΧΑΤΖΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΨΑΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΥ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΓΛΑΜΠΕΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
ΖΟΥΠΗ ΕΥΑ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΕΤΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΤΙΣ
ΚΛΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ
ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΛΙΝΤΖΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΟΣ
ΠΑΤΕΒΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΡΓΥΡΩ ΠΡΙΝΤΕΖΗ
ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΛΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΜΠΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΙΚΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΤΕΛΩΝΙΑΤΗ ΑΡΕΤΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΒΟΡ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΑΡΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΚΙΝΟΣΑΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΡΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΠΑΜΟΥΚΤΣΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ
ΥΦΑΝΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΛΙΟΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΛΙΟΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΑΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΡΟΥΣΣΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΤΖΗΛΙΕΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΔΕΝΕΖΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΔΗΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΥΡΙΓΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΒΛΑΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΣΤΗΣ
ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΡΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΙΩΤΑ
ΚΛΕΜΠΕΤΣΑΝΗ ΡΟΥΛΑ
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΙΤΕΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΤΣΟΥΛΟΥΦΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΦΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΔΑΒΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΡΟΥΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΜΟΥΡΤΖΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΝΙΚΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΚΟΡΔΑΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΜΕΓΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΤΣΕΛΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΕΣΒΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΚΟΥΡΚΕΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΜΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΠΑΤΕΡΕΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΤΣΙΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΡΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΚΑΡΚΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΚΡΙΜΙΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΛΥΚΟΥ ΛΙΤΣΑ
ΞΥΝΤΑΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΟΥΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΩΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΛΟΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΙΑΜΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΑΠΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΗΜΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΟΥΦΟΥ-ΣΑΡΑΝΤΗ ΜΑΓΔΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΟΝΤΟΛΑΜΠΑΔΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΟΥΛΑΔΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΣΕΛΒΕΛΗ ΕΛΕΝΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΑΜΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΙΑΤΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΜΟΥΡΓΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΒΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΖΑΒΟΥΔΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ
ΖΟΥΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΛΤΟΣ
ΚΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΒΑΡΝΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΤΙΤΟΣ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΒΟΡ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΑΒΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΙΑΝΙΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΘΑΝΑΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΔΑΥΔΙΔ
ΚΑΝΤΑΡΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗ ΛΙΤΣΑ
ΣΟΡΟΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΟΤ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΔΗΣ ΤΕΛΗΣ
ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΠΑΚΡΥΣΙΩΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΤΑΛΙΑΣ ΤΑΣΟΣ
ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ
ΤΡΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΛΑΜΠΟΥΡΙΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ
ΒΑΔΗΒΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΒΑΚΑΛΙΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΒΕΚΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΒΕΝΙΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΒΕΡΚΙΟΣ
ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΕΚΑΒΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΑΠΙΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΑΠΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΟΥΖΑΚΗ ΣΩΖΑ
ΜΟΥΡΣΕΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΠΑΪΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΠΟΦΙΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΣΟΥΛΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΟΥΛΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΘΑΝΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ
ΚΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΜΠΑΣΙΑ ΑΜΑΛΙΑ
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΟΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΤΡΙΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΑΛΒΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΤΣΙΟΜΠΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΟΛΑΝΑΚΗ ΕΦΗ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΛΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΣΑΜΑΡΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΒΕΛΕΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΤΑΚΗΣ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΟΥΗΔΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΡΜΙΤΖΟΓΛΟΥ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΜΙΜΙΚΑ ΤΟΣΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΔΑΡΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΡΑΤΖΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑΣΤΟΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΜΙΜΙΚΑ ΤΟΣΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΔΑΡΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΡΑΤΖΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑΣΤΟΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΑΛΛΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΤΤΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΤΣΙΛΑΣ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΥΣΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΚΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΝΑΔΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΝΙΚΟΣ ΜΗΛΙΩΝΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ ΓΚΟΥΝΤΗΣ
ΜΕΛΠΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΛΥΒΙΑΤΗΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΟΡΟΣ
ΝΙΚΟΣ ΤΣΕΡΩΤΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΒΕΛΓΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΒΟΥΖΟΥΔΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΛΙΖΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ
ΣΟΥΛΗΣ ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗΣ
ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ ΛΕΒΕΝΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΨΙΔΗΣ
ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΤΕΓΓΕΛΙΔΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΕΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΒΟΥΝΑΚΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΚΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΗΠΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΠΕΤΣΙΛΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΠΕΡΓΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΤΑΠΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΡΕΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΥΠΡΟΥ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΕΝΤΡΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΜΙΝΟΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Μ.ΒΡΕΤΤΑΝΙΑΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε
ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΗΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΟΥΛΑ
ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΚΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΟΛΛΑΤΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΤΑΚΟΣ

Πληκτρολογήστε και πατήστε το enter.